Gildia Fighters

Forum Gidlii Fighters


#1 2011-02-28 17:19:22

Podanko Meunhan

Gość

re

1. Imię: Arek
2. Wiek: 16
3. Nick: Meunhan
4. Poziom postaci:21
5. Klasa postaci: woj
6.Jakimi postaciami grałes wczesniej (jezeli takowe istnieje) łotr/zwiad, zwiad/woj, rycerz/woj (najbardziej testowałem postacie all)
7. Gildie w jakich byłeś/aś: Fighters nadal mam od zaproszenie od kumpla do gildii
8.Dlaczego odszedles/zostales wywalony z poprzedniej gildii? nie, 1 gildia to Fighters
9. Masz zatargi z innymi graczami/gildiami (tak/nie), jeśli tak podaj nazwy?(Muszą byc zawarte szczegóły zatargów jezeli takowe wystapily): nie
10. Opisz nam swoją osobę: nie
*jaki jest Twój cel w grze?: wbić najwyższy lvl i być popularnym
*Twoje zainteresowania: piłka nożna, siatkówka
11. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z tym, iż chcesz grać
razem z nami, powiedz nam, skąd ten wybór? (prosimy o dluższą wypowiedź): Nie wiem, szukam dużej atmosfery w gildii, dużo pomagaczy w questach  i fajnych ludzi
12. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź): czytajcie powyżej
13. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź):  2x czytajcie wyżej
14. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?: nikogo nie znam, ale możemy się poznać
15. Jaki jest twój stosunek do komunikatorów głosowych i czy masz do nich  dostęp (ventrilo /team speak/skype)? skype i GG
16.Zareklamuj wlasna osobe ( nie badz skromy, nie wal tekstem "wszystko od was
zalezy").

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.outbreak.pun.pl www.realserwer.pun.pl www.nmcpowenzabrze.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.rozyny-info.pun.pl